Hakkımızda

  • Kurumsal
  • /
  • Hakkımızda
SILTRONICS
OTOMASYONDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
İlk dijital ve dokunmatik dozajlama sistemi

Siltronics, Silter’in bir markasıdır. Hizmet ya da emtia sektöründe hangi alanda iş yapıyor olursanız olun, işinizi daha verimli, daha hızlı ve daha kaliteli yapabileceğiniz, işe yarayan elektronik-yoğun ve otomasyon projeler geliştirir. Aynı zamanda, iş geliştirme ve ürün geliştirme projelerinizde ya da sizlerin hayallerinize çözüm ortaklığı yapar. 40 yıllık tecrübesi ve yetkin insan gücüyle firmalara özel projeler geliştirir.

Yerli üretimin gururu olan Silter, 5 kıtada 85 ülkeye ihraç ettiği ürünleri için imalat aşamasında ihtiyaç duyduğu mekanik ve elektronik kontrollü makine ve teçhizatı kendi bünyesinde üretmeyi başarmıştır.

Bu aşamadan sonra hizmet veya emtia sektöründe iş yapan firmalara, Siltronics markasıyla çözüm ortaklığı yapmaktadır. Çeşitli alanlarında ihtiyaç duyulan dozajlama makinalarını “Doser” alt markasıyla imal ederek yerli çözümler sunan, sahasındaki lider firmalardan biridir.

İstanbul Büyükçekmece’de 25.000 m2 kapalı alanda bulunan fabrikasında üretim yapan Siltronics; savunma sanayinden otomotive, beyaz eşyadan tekstile, medikalden gıda sektörüne kadar çok geniş bir yelpazede imalat yapan firmalara; dozajlama üniteleri, CNC dozajlama makinaları, iğne, şırınga, vb. sarf malzemeleri ve ODM çözümleri hızlı, kaliteli ve optimum olanaklarla sunmaktadır.